תואר ראשון בכלכלה

אין אדם שבמהלך חייו לא נתקל במילים כדוגמת ריבית פריים,תשואה, הלוואה,מדד המעוף.

בטוח יצא לכם לפחות פעם אחת לשמוע את יעקב איילון מדווח על ירידות שערים חדות בבורסה

או לפתוח בטעות את מדור הכלכלה ולראות המון מספרים שאין לכם מושג מה המשמעות שלהם. ואולי בדיוק נפגשתם עם חברים שלכם והם התחילו לדבר איתכם על השקעות הנדל"ן המטורפת שהם מתכננים להיות שותפים בה.

לימודי תואר ראשון בכלכלה, יוכלו לעשות לכם קצת סדר בכל הבלגאן הזה שנקרא העולם הכלכלי.

מעבר לכך תוכלו כמובן גם לרכוש מקצוע נחשק ומבוקש אשר בהמשך יעניק לכם אופציות כניסה למשרות מעניינות ומאתגרות במגוון רחב של תחומים.

במהלך תואר ראשון בכלכלה, לומדים הסטודנטים את מושגי היסוד של העולם העסקי בכלל והעולם הכלכלי בפרט, החל מלימוד מושגים בסיסיים כדוגמת- מזה ריבית, איך מחשבים החזרי הלוואות, מהי מניה. דרך לימוד שיטות ניהול ,שיווק ומימון ועד לנושאים מעמיקים ורחבים יותר כדוגמת- איך לנהל תיק השקעות יעיל, שיטות לתמחור אופציות, ניתוח טכני, ייעוץ השקעות ועוד נושאים רבים אחרים.

מעבר לנושאים אלו, תואר ראשון בכלכלה, מקנה לבוגריו יתרון עצום בשוק העבודה וזאת לעומת בוגרים מתארים אחרים. בוגר תואר ראשון בכלכלה ,מקבל במסגרת התואר כלים ניהוליים ופרקטיים אשר בעזרתם הוא יכול לבחון ולראות מצבים בשוק הן בראייה כללית והן בראייה פרטנית.

גם אם לא נראה לכם שכלכלה זה התחום שלכם ושהייתם רוצים לעסוק בתחום הכלכלי הטהור, תואר ראשון בכלכלה , עדיין יקנה לכם את הכלים הדרושים להתפתח ולהתרחב לתחומים המעניינים אתכם. במסגרת התואר ישנם התמחויות שונות כדוגמת- מערכות מידע, שיווק, מימון, ביטוח פנסיוני. וכך גם מי שאינו מעוניין להיות כלכלן מסורתי, יכול להגיע לכל ארגון או חברה ולהציע עצמו לתפקידים שונים כדוגמת- אנליסט,עוזר שיווק,איש מערכות מידע,תקציבאי,איש פרסום ועוד מגוון תפקידים שונים.

לימודי תואר ראשון בכלכלה, יקנו לכם ידע רב וכלים יישומיים אודות יכולת ההתנהלות האישית שלכם הן במסגרת העולם העסקי והן במסגרת הפרטית והאישית שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Go to Top