קורס עיצוב פנים

קורס עיצוב פנים הוא פתרון מצוין לכל אלו שרוצים ללמוד עיצוב פנים, אבל מתלבטים האם המקצוע מתאים להם, הקורס הוא קורס מרוכז ומצומצם שמתרכז בעיקר בהתנסות מעשית בעיצוב פנים, הקורס בדרך כלל כולל גם הגשת מספר פרוייקטים שבהם העיצוב נעשה על פי נושא מסוים כגון: עיצוב פנים של מסעדה, עיצוב פנים של משרד אדריכלים, עיצוב פנים של דירת נופש וכדומה.

מטרתו העיקרית של מעצב הפנים היא לעצב את החלל המבוקש כדי שהוא יעביר את המסר והקונספט של המקום ולהעניק חוויה ספציפית למבקר במקום, כולם יודעים שמסעדה שמגישה סדנאות בישול אוכל כפרי ביתי לא צריכה להיראות כמו מסעדת גורמה יוקרתית.

עיצוב פנים נוגע לכל תחום בחיים שלנו וכמובן שגם לבתים שלנו, מי לא היה רוצה לדעת איך ניתן לשדרג את מראה הבית שלו ולהתאים אותו לסגנון האהוב עליו באמצעות כמה שינויים פשוטים. ואכן סוד הקסם של מעצבי הפנים המוכשרים הוא לשנות את עיצוב החלל מבלי לגרום ללקוח להוציא יותר מידי כספים, או מבלי לעשות שינויים קיצוניים מידי, הדבר נכון בעיקר בנוגע לעיצוב פנים של בתים פרטיים. בתי עסק ובעיקר מסעדות ואולמות אירועים יצטרכו לפעמים לעשות שיפוץ יסודי מסיבי  כדי להתאים את העיצוב לקונספט של המקום.

לימודי עיצוב פנים מתאימים גם לאלו שרוצים לפתוח בקריירה שנייה במקצועות יצירתיים יותר.

"תמיד אמרו לי שיש לי כשרון בעיצוב" מספרת יהודית "אבל אני הייתי שקועה בעבודה שלי כמורה בבית היסודי ואף פעם לא חשבתי על זה לעומק, למרות שמאז שאני זוכרת את עצמי אני מתעניינת בעיצוב פנים וכל מי שנכנס לבית שלי, תמיד החמיא לי על העיצוב המעניין והמקורי שלי. כאשר הגעתי לשנת ההשתלמות שלי, ראיתי שגמול ההשתלמות יכול להתאים גם ללימודי קורס עיצוב פנים והחלטתי שזה מה שאני רוצה לעשות… הקורס היה מעניין ויסודי ביותר, היו לי הרבה פרוייקטים במהלך הלימודים שבהם יכולתי להתנסות בסגנונות העיצוב ובהתאמת העיצוב לקונספט של המקום".

"למרות שחזרתי לעבודה בתום שנת ההשתלמות, ידעתי שאני רוצה לעשות הסבה מקצועית, במהלך עבודתי למדתי לימודי ערב לתואר ראשון בעיצוב פנים וכשסיימתי את הלימודים פתחתי עסק עצמאי כמעצבת פנים וזה מה שאני עושה בהנאה ובהצלחה מרובה עד היום".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Go to Top