מחשבים ניידים של טושיבה

עד לפני שנה או שנתיים, כתבות על מחשבים ניידים הוקדשו ברובם בלשכנע אתכם למה בכלל אתם זקוקים למחשב נייד. אבל היום כבר כולם מבינים את חשיבות המוצר שהפך בזמן קצר ממותרות למשהו שסטודנטים, אנשי עסקים ורבים אחרים לא יכולים בלעדיו.

אז עכשיו, כששלל היתרונות של מחשב נייד ידועים לכם, נותר רק להפנים את חשיבות הבחירה במחשב נייד חזק, טוב ומהיר. כשתבינו את כל אלו, תבינו שבמחשבים ניידים, יש רק בחירה אחת – טושיבה.

איך נבחר מחשב נייד של טושיבה?

בבחירת מחשבים ניידים ישנם מספר פרמטרים הקובעים את איכות המחשב. ברובם ככולם טושיבה מובילה את השוק העולמי, עם טכנולוגיה מתקדמת, מעבדים חזקים ומהירים וביטחון שקניתם מוצר איכותי, אמין וטוב.

השאלה החשובה הראשונה היא גודל המסך. אם נתעלם ממחשבי המיני, שכדאי לשקול להעניק מתנה מקורית לרוכשים – זכוכית מגדלת – גודל המסך הסטנדרטי נע בין 14 אינץ' ל-15.6. איך בוחרים? חושבים. כמה זמן בממוצע ביום תשתמשו במחשב? היכן תשתמשו בו? לאילו שימושים? באופן טבעי, גדול יותר יהיה, לרוב, יקר יותר. קחו את זה בחשבון.

מחשבים ניידים – טושיבה הרי מתגאים במעבדים החזקים והמהירים ביותר בשוק, והחשיבות של מעבד עבור מחשב נייד היא אדירה. זהו המוח של המחשב. מהירות מעבד נמדדת במגה הרץ, ונעה, במרבית המקרים, בין 2000 ל-2530 מגה הרץ.

גם למשקל המחשב הנייד, בשונה ממחשבים רגילים או מוצרי חשמל נייחים אחרים, משמעות חשובה בבחירה שלכם. ישנם מחשבים ניידים הנעים סביב 2 קילו בלבד, בעוד אחרים מתקרבים ל-4 קילו. מי אמר חדר כושר?

גודל הדיסק הקשיח מתחיל מ-061GB , אך מחשבים רבים נעים על הציר שבין 250 ל-320 GB. במחשבים היקרים הוא עשוי להגיע ל-640 GB, מה שמשפיע משמעותית על המחיר. הזיכרון RAM מאכסן את הנתונים הנדרשים להפעלות שונות ומשפיע ישירות גם על מהירות ההפעלה של התוכניות השונות. אם השימוש שלכם כולל משחקים, קבצים והורדות כבדות, אל תסתפקו ב-1 GB.

מחשבים ניידים של טושיבה נהנים מביצועי סוללה מעולים, תוספות שונות כמו מצלמת רשת ובלוטות' (לא כולם) ועוד. אז אל תחשבו פעמיים. מחשבים ניידים זה טושיבה. באחריות.

לאתר הבית של חברת מפעיל מדפסות משולבות ופתרונות הדפסה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Go to Top