מועדון לבת מצווה – המסיבה הכי שווה בעיר

תאריך יום ההולדת שלך מתקרב וזה אומר ש…כן! גם מסיבת הבת מצווה שלך מתקרבת. איזו התרגשות! כבר הרבה זמן חלמת על הרגע הזה, ציפית וקיווית שזה יהיה הרגע המושלם בחייך. חברות רבות מהכיתה כבר עשו מסיבות בת מצווה ואת רוצה שהמסיבה שלך תהיה טובה לפחות כמו שלהן ואפילו תתעלה על כך. איך עושים את זה ? מועדון לבת מצווה כמובן!

מה זה מועדון בת מצווה?

מועדון בת מצווה כשמו כן הוא: מועדון. כן, מועדון ממש, כמו של מבוגרים! עם די ג'יי, רחבת ריקודים, בר, תאורה מיוחדת וכל מה שמאפיין מועדון. המטרה של מועדון כזה היא לנער קצת את הרשמיות והחגיגיות של מסיבות בת/בר מצווה רגילות ולהכניס כיף, זוהר ומגניבות למסיבה שלך. כך את והחברים תרגישו בוגרים ומביני עניין – כפי שראוי שתרגישו בשנים מיוחדות אלו.

מועדון בת מצווה יתפור לך את המסיבה המושלמת. מועדונים כאלו ניתן למצוא היום בלא מעט ערים בארץ. השירותים שמספק המועדון כוללים בדרך כלל: ליווי צמוד לאירוע מההתחלה ועד הסוף, הפקה מקצועית ותיאום מול כל הספקים ונותני השירותים, ייעוץ בתחום העיצוב ועיצוב בפועל, אספקת די ג'יי מקצועי, תאורה, הגברה, מקרן וגם אטרקציות מיוחדות ומפתיעות.

מלבד מוסיקה משגעת ואווירה מהממת, המועדון דואג לדברים נוספים. יש מועדונים שכוללים חדר VIP לבני המשפחה – אורחי הכבוד של האירוע (שם המבוגרים גם יוכלו למצוא מפלט מההמולה בעת הצורך…). ברוב המועדונים, כלת האירוע ומלוויה יצעדו פנימה על שטיח אדום שייפרש במיוחד, לעתים תוך זריקת קונפטי מצד הקהל או צעידה דרך זיקוקי רצפה מרהיבים. במהלך האירוע יוקרנו סרט או מצגת על כלת השמחה – שווה לחכות.

והגענו לחלק המסעיר ביותר: האטרקציות. כל מועדון המקיים מסיבות בת מצווה יוכל לספק לך אטרקציות מטורפות שיסחטו מהאורחים אנחות התפעלות. מה למשל? שולחנות משחק, עמדות יצירה, מילוי האולם בשלג או בועות, מפל שוקולד, בר אקטיבי, חטיפים ונשנושים חופשי… ולחשוב שכל זה במסיבה הפרטית שלך!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Go to Top