טיולי גיפים היי הגיפ נהיגת שטח

נהיגת שטח  היא  חוויה אדירה ומשחררת .,תחשבו על נהיגה שטח,במרחבים
הפתוחים, מסביבכם מדבר אין סופי,מוקף בחולות מדברים או אולי בשדות ירוקים עוצרי נשימה.שבא אנחנו משחררים את כל האנרגיות הצפונות בנו ועומדים מול איתני הטבע ניראה טוב אהה?נכון אבל עליה וקוץ בה התענוג דורש מאתנו יכולות ,תבונה,מיומנות,וזהירות על מנת שנוכל לחזור הביתה מטיולי גיפים בשלום.
נהיגת גיפים לא מבוקרת ברחבי הארץ או באזורים שונים בעולם כמו בדרום אמריקה,אוסטרליה, בספארי בטנזניה ועוד, יכולה להביא עלינו אסון אי אפשר לדעת בטיולי גיפים או בטיולי שטח,מה יקרה?,אולי פיצוץ בגלגל,ואולי שקענו יותר מדי,לכן ננסה לעזור לכם לצאת ממצבים קשים בהמשך.
. אצלנו בהיי הגיפ המדריכים הטובים בארץ ללימוד נהיגת שטח בכל הארץ ובכל הרמות של טיולי גיפים,יוסי הלפמן מנכ"ל היי הג"יפ טיולי ג'יפים אסף את מיטב המומחים בארץ חלקם חבריו מסיירת שקד,על מנת ללמד אותכם הזקוקים ללמוד נהיגת שטח לקבל את הכלים הטובים ביותר ולעשות ממכם נהגים מקצועים לנהיגת שטח,כל המדריכים של למוד נהיגת שטח היי גיפ בעלי נסיון רב וידע גדול בחילוצים.
.למוד נהיגת בשטח מיועד לנהגים בודדים,חברות,ועדי עובדים,קיבוצים מושבים,חגי פרידמן ממושב עין עירון קצין הרכב של היי הגיפ טיולי גיפים,בעל ידע רב ונסיון של למעלה מ 40 שנה בלימוד נהיגת שטח.הוא המדריך הראשי.של למודי נהיגת שטח בקורס זה תלמדו ותתרגלו,נהיגת שטח בשטחים בעלי עבירויות שונות, נהיגת שטח בחולות קיסריה,נהיגת שטח בהר חורשן,עליות ושפועי צד מסוכנים,מעבר בבוץ ובמים,וכן חילוצי גיפים השקועים עמוק בחול,צוות למוד נהיגת שטח וטיולי גיפים של היי הגיפ ילווה אותכם בכל שלבי הנהיגה בשטח אחד על אחד.למוד נהיגת שטח נמשך כיום אחד בגיפ הפרטי של הלקוח במקרים מיוחדים ניתן לקבל הדרכת נהיגת שטח בגיפים של חברת טיולי גיפים היי הגיפ.
.בתחילת שעורי נהיגת שטח המדריכים שלנו ילמדו אותכם באופן תאורטי על הגיפים וכיצד יש לנהוג בשטח בבטחה.לאחר מכן נצא ביחד לתחילת האקשן בלי להשתולל יותר מדי.זכרו תמיד הנסיון עושה את ההבדל לכן כדאי לכם להרשם ולהשתלם אצלנו בנהיגת שטח .
פרטים נוספים טיולי גיפים היי הגיפ 0522500575 יוסי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Go to Top