חיפוש משרה

חיפוש משרה הוא תהליך מורכב מאוד שיכול לגזול מכם הרבה מאוד זמן, אבל אם אתם תהיו ממוקדים בדיוק במשרה שאתם מעונינים למצוא, תוכלו לחסוך לעצמכם מאמצים רבים וזמן יקר.

דבר ראשון שאנחנו ממליצים לעשות הוא לערוך רשימה מפורטת של המשרה המבוקשת, ככל שהרשימה תהיה ספציפית יותר, כך יהיה לכם יותר קל לאתר את המשרה בעולם האינטרנט האין סופי.

הרשימה צריכה להכיל את הפרטים הבאים:

המקצוע הספציפי: מתכנת, מהנדס מזון, מורה, מרצה, מבקר איכות, אדריכל וכדומה

סוג המשרה: מלאה, חצי משרה, גמישות בשעות, משמרות , עבודה מהבית, פרילנס

מיקום החברה: צפון, מרכז, דרום, אפשרות להגיע ברכבת, אפשרות להגיע בתחבורה ציבורית שכר רצוי

תנאים נוספים: רכב, קופת גמל, קרן השתלמות, ביטוח מנהלים וכדומה גודל החברה אפשרויות קידום

נכון שלא תוכלו להשיג משרה עם כל הדברים שרשמתם, אבל לידיעה בדיוק מה אתם רוצים ישנה חשיבות רבה מאוד, בדיוק כמו לידיעה על מה אתם כן מוכנים להתפשר ומה הם הדברים שבלעדיהם לא תסכימו לקבל את העבודה.

לאחר שערכתם את הרשימה, אתם יכולים להתחיל לחפש עבודה באחת מהדרכים הבאות או בכולן, תלוי כמה זמן פנוי יש לכם בחיפוש המשרה ועד כמה אתם ממהרים במציאת משרה חדשה.

1. חיפוש באינטרנט באתרי דרושים, כולל עשיית מנוי לחלק מהאתרים וקבלת מייל ברגע שמתפרסמת מודעה בתחום שחיפשתם.
2. פתיחת דף ברשתות החברתיות עם פרסום הפרופיל המקצועי שלכם והודעה שאתם כרגע מחפשים עבודה, זאת כמובן בתנאי שאתם לא חוששים שמישהו אחר יגלה שאתם בשלב של חיפושים, כמו המעסיק הנוכחי שלכם.
3. כניסה לפורומים השייכים לתחום המקצועי שלכם ופרסום שם שאתם מחפשים עבודה, או חיפוש אחר משרות שהתפרסמו.
4. קביעת פגישה עם מספר חברות השמה וחיפוש עבודה דרכן.

רוב הדרכים שציינו לפניכם הן דרכים שאינן עולות תשלום, או שהתשלום עבורן הוא מועט ביותר, אבל אם אתם מחפשים עבודה במספר ערוצים במקביל הדבר ככל הנראה יגזול הרבה מזמנכם. כדי לחסוך חלק מהזמן אתם יכולים לכתוב מראש את המכתב המקדים שלכם לקורות החיים ורצוי שתכתבו מספר ניסוחים מתאימים וכמובן שעליכם להקפיד שקורות החיים שלכם יהיו רלוונטיים ועדכניים.
בהצלחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Go to Top