השקעות נדלן

בעצם כולנו מבצעים השקעת נדלן ברגע שאנחנו קונים את הדירה שלנו, בעיקר בזכות העובדה שמחירי הדירות בישראל נמצאים במגמת עלייה רוב הזמן עקב מצוקת הדיור הקיימת בארץ, כך שעם חלוף השנים ערכה של הדירה שקנינו רק הולך ועולה, אבל בגלל שאנחנו בדרך כלל קונים את הדירה כדי להתגורר בה, אנחנו לא נהנים מפירות ההשקעה האלו ומהעלייה הטבעית במחירי הנדל"ן.

השקעות נדלן בארץ ובחו"ל נחשבות להשקעות בטוחות ויציבות עם אפשרות לתשואה גבוהה במיוחד, בתנאי כמובן שאנחנו יודעים היכן בדיוק להשקיע, כלומר באיזה אזור הכי כדאי לנו לקנות דירה למטרת שכירות, אשר תניב לנו תשואה גבוהה במיוחד. אפשרות נוספת של השקעה בנדל"ן היא קניית דירה מוזנחת במחיר נמוך יחסית, שיפוץ של הדירה בצורה יסודית ומכירתה במחיר הרבה יותר גבוה שמכסה לנו גם את עלות קניית הדירה, גם את עלות השיפוץ של הדירה ואף מותיר רווחים נאים בכיס שלנו.

כדי לבצע השקעת נדל"ן חכמה כדאי לנו לפנות לחברת בניה קלה שמתמחה בהשקעות נדל"ן בארץ או בחו"ל, חברות אלו מיומנות במציאת הדירות בעלות פוטנציאל גבוה לרווחים, אצל אותן חברות מצוי מידע חשוב שלנו הרבה פעמים אין גישה אליו כגון: דירות מעוקלות או דירות שנמצאות אצל כונס נכסים ולכן המחיר שלהן הוא הרבה יותר זול מהערך האמיתי שלהן בשוק.

דירות שיש להן היתר להרחבת בנייה כגון: בניית דירה נוספת על הגג, הפיכת החצר לחדר נוסף, אישור להוספת מעלית וכדומה.

אותן חברות מתמחות במציאת דירות אשר מחירן צפוי לעלות בשנים הקרובות כגון דירות שנמצאות ליד אזורי תעשייה מתפתחים, דירות שנמצאות ליד מכללות או אוניברסיטאות, דירות שנמצאות ליד עורקי תחבורה בנויים או כאלו שעתידים להיבנות.

המשימה של מציאת דירה להשקעה או נכס נדל"ן אחר להשקעה אשר יניבו רווחים גבוהים, היא משימה לא פשוטה בכלל בעבורנו האנשים הרגילים שאין להם הבנה בנדל"ן, אבל משימה זו היא ההתמחות של חברות ההשקעה שעוסקות בעיקר במציאת נכסים בעלי פוטנציאל גבוה להשקעה גם בארץ וגם בחו"ל. לאותן חברות בניגוד לנו יש את הקשרים ואת היכולת לא רק כדי למצוא את הנכס המתאים ביותר להשקעה אלא גם כדי לקבל את האישורים הנחוצים להשבחת הנכס, אשר יגרמו למחיר של הנכס לעלות מיד לאחר קנייתו.

נדלן נתניה , דירות חדשות ברחובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Go to Top