הפקת סרטי תדמית לעסקים

חברות הפקה שונות מציעות לבעלי עסקים, חברות וארגונים להפיק סרטי תדמית לעסק למטרת קידום מכירות, הסברה ומיתוג. את סרטי התדמית העסקים יכולים להציג בכנסים בארץ ובחו"ל, באינטרנט באמצעות אתרים כמו יוטיוב וכמובן באתר הבית שלהם. באמצעות סרט תדמיתי ניתן להעביר ללקוח רושם נוסף על החברה מלבד שיחת טלפון או תכתובות מיילים עוד לפני שהוא הגיע למשרד לפגישה. כיום, כאשר התחרות בכל ענף גדלה, לרושם הראשוני יש חשיבות רבה במיוחד כאשר מדובר בגיוס לקוחות חדשים לחברה.

בסרט התדמית ניתן להציג מספר דברים. קודם כל רצוי לספר בקצרה (עניין של כמה דקות) אודות הפעילות של החברה: מי אנחנו, מה אנחנו עושים, להציג מספר לקוחות עיקריים, להציג מספר פרויקטים אחרונים, להרחיב על הפרויקט האחרון וכדומה. בנוסף, ניתן להציג איפה המשרדים ממוקמים, להציג מעט את האווירה בעבודה ולראיין את בעלי התפקידים המרכזיים בחברה. סרטי תדמית עוזרים למיתוג החברה, ומעמידים אותה צעד אחד קדימה מהמתחרים.

לרוב, סרטי תדמית נעים בין 7 ל-15 דקות. זהו למעשה הזמן שניתן להשאיר את הלקוח מרוכז ולהעביר לו את התוכן הענייני ביותר ולא לתת לו להשתעמם. הלקוח צריך לצאת עם טעם של עוד והמטרה של סרטי התדמית במובן מסוים הינה לחתור לפגישה או לחתור לסגירת העסקה. לכן, מומלץ לא לחשוף את כל הפרטים בסרט התדמית על העסק ולתת ללקוח לבוא ולהתעניין בחברה באופן עצמאי.

הפקת סרטי תדמית הינה הוצאה חד פעמית כדאית עבור חברות שרוצות לשפר את המיתוג העסקי שלהם ובאותה ההזדמנות לתרום לקידום המכירות של המוצרים או המוצר המרכזי שלהם. הטמעת סרטי התדמית של החברה או העסק על גבי אתר האינטרנט שלה ובכנסים והרצאות שהיא עורכת תתרום לגיוס לקוחות חדשים והעלאת ההכנסות ממכירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Go to Top