הימורי ספורט – מהמרים מקצועיים ומהמרים מזדמנים

הימורים בספורט הם תעשייה גלובלית הולכת וגדלה ששווה מיליארדי דולרים בשנה. בבריטניה, למשל, ההימורים בספורט היו בדרך כלל קשורים למרוצי סוסים. אבל הגידול באפשרויות ההימור המקוון הביא לכך שהכדורגל הפך להיות אתגר ההימור הגדול ביותר במדינה זו. הימורים על משחקי כדורגל בעצם הפכו לתופעה עולמית.

בוודאי שמעתם לא פעם דיבורים על מהמרים מקצועיים. המונח הגיע לממדים כמעט מיתיים בעולם הימורי הספורט. למען האמת, מונח זה לא כל כך מובן ואולי אנחנו נותנים יותר מדי קרדיט לאפשרות להפוך למומחים בהימורים. אנחנו חושבים שאנשים אלה מצוידים במידע פנימי, במערכות ממוחשבות חסינות תקלות ובידע רב יותר מכל מה שבן תמותה יכול אי פעם לצבור. אבל נראה שזה פשוט לא נכון.

ההבדל הגדול בין מומחה הימורים למהמר מזדמן הוא כמות הזמן שכל אחד מהם משקיע במרדף אחרי הניסיון לזכות בהימורים.

לדוגמה, אנחנו מצפים ששחקן NBA גרוע יהיה טוב באופן דרמטי מכל ספורטאי חובבן שמשחק פעם בשבוע עם חבריו במגרש הכדורסל השכונתי. שחקן ה-NBA מתאמן ומשחק כדורסל בכל יום, ונהנה מהדרכה של המאמן הטוב ביותר ומגישה למשאבים הטובים ביותר שקיימים בתחום הספורט. לעומת זאת, הבחור שמשחק במסגרת השכונתית מגיע לחדר הכושר לאחר יום עבודה ומשחק כדורסל בשעות הפנאי.

ככה זה גם בהימורי הספורט. מומחה בהימורים יצליח אולי יותר פשוט בגלל שהוא מבלה את ימיו ולילותיו בלימוד המשחקים. הוא לומד איך המשחקים עובדים ומאתר דרכים שבאמצעותן יצליח להניב רווחים. מהמרים מזדמנים מתבוננים על כמה נתונים סטטיסטיים, קוראים מאמר או שניים ומהמרים לטובת הקבוצה שהם אוהבים. זה לא מידע פנימי, זה עניין של מחויבות.

אחד המשחקים היותר פופולאריים בתחום ההימורים בארץ הוא טוטו 16. במשחק טוטו 16 צריך לנחש תוצאות של 16 משחקי כדורגל שמתקיימים בליגות בישראל ובעולם. אין צורך לנחש את התוצאה של כל משחק, אלא לקבוע אם המשחק יסתיים בתיקו או בניצחון של אחת הקבוצות. אם מצליחים לנחש את כל 16 משחקי הכדורגל, זוכים בפרס הגדול.

משחק טוטו 16 נושא פרסים מצטברים שלפעמים מגיעים לגובה של עשרות מיליוני שקלים. כאמור, לא מעט אנשים טוענים שכדי למקסם את סיכויי הרווח צריך לרכוש ידע בכל מה שמתרחש בעולם הספורט ובעיקר בקבוצות שעליהן מהמרים. הם ממליצים לשקול פרמטרים שבכוחם להשפיע על התוצאות של אותם משחקים שמופיעים בטופס טוטו 16.

מומחי הימורים מדגישים שאפשר להגדיל את סיכויי הזכייה בטוטו 16 אם מפעילים בעת מילוי הטופס מומחיות לצד שיטתיות. יש בישראל מועדוני הימורים, כמו סמארט, שמעמידים לרשות מהמרי טוטו 16 מומחים, אנשי מחשבים ואנליסטים שפועלים על מנת להגדיל את סיכויי חברי המועדון שלהם להרוויח ולזכות בפרס הגדול.

העבודה שמשקיעים אותם מומחי הימורים מאפשרת להם להבין את מה שבאמת חשוב לדעת כדי להמר ולזכות, ואת הדרכים שאכן מובילות לעשיית רווחים מהימורים. הם גם יודעים מה לא לעשות. יש דברים שהמומחים יודעים, ומהמרים מזדמנים לא, למשל, שלא צריך לקחת בחשבון את התוצאה של המשחק האחרון של הקבוצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Go to Top