ביטוח ישיר לרכב

ביטוח ישיר לרכב – חדשנות ששווה עבורכם הרבה כסף

מרגע שהפכתם לבעליו הגאים של כלי הרכב שברשותכם אתם חייבים לבטח אותו בביטוח חובה והרבה יותר ממומלץ גם לרכוש פוליסות ביטוח נוספות כגון צד ג' וביטוח מקיף. ביטוח ישיר לרכב נועד על מנת לאפשר לכם להרחיב עד למקסימום את פוליסות הביטוח שלכם ולא לפגוע לכם בכיס שכן צורת רכישה זו חוסכת עבורכם לא מעט כסף כך שתוכלו להיות מכוסים באופן מקסימאלי ולא להסתכן עקב חוסר משאבים.

צורת הרכישה הקלאסית לעומת הישירה

לאחר הזמן שלקח לכם לאתר את מודעת רכב למכירה בה אתם מעוניינים, עד שקבעתם עם בעל הרכב, העברתם את הרכב בדיקה ולבסוף רכשתם אותו, האם תעברו את אותו התהליך הארוך עם בחירת הביטוח לרכב? לפני העידן המודרני של האינטרנט, כולנו נהגנו לרכוש פוליסות ביטוח לרכב דרך מקומות העבודה, מהמלצות של פה לאוזן ומסקר שוק שערכנו בין חברות הביטוח השונות. השעות הרבות וההמתנה על הקווים פעמים רבות גרמו לנו לייאוש והרכישה התבצעה תוך בזבוז משאבים מוחלט. ביטוח ישיר לרכב הינו קונספט מיוחד במינו שכן בבסיסו התפישה שאין צורך במתווכים (סוכני הביטוח) על מנת להתאים ביטוח מתאים לכל דורש אלא כל שיש לעשות הוא לבצע את הרכישה דרך הטלפון או האינטרנט בדיוק כפי שאנו נוהגים לרכוש מוצרים אחרים במהירות הבזק. ביטוח רכב ישיר מתאפיין במספר יתרונות לא מבוטלים הנובעים מצורת הרכישה הישירה ללא "דמי התיווך" שכולנו הוצאנו מכספינו עד כה אצל סוכני הביטוח :

  • עלויות נמוכות – ניתן להשקיע את הכסף בהרחבת הפוליסה.
  • נוחות הרכישה – מהבית וללא צורך בהגעה לסוכן התיווך.
  • התחייבות לשירות – 24 שעות ביממה, בשונה מסוכן התיווך אשר עובד אך ורק בשעות העבודה המקובלות. לא משנה היכן נתקעתם או מתי עברתם חלילה תאונה, תמיד תדעו שיש לכם מענה אנושי ואוזן קשבת זמינים לשירותכם.
  • יכולת השוואתית – ניתן לבצע השוואה בין מספר הצעות של ביטוח ישיר לרכב בנוחיות הביתית שלכם מבלי לחוש את הדחיפה למכירה שמבצע סוכן הביטוח עליכם.

על מנת לרכוש ביטוח ישיר לרכב, כל שצריך הוא להשאיר את פרטיכם באחד מהאתרים המוסמכים לכך ונציג כבר יחזור אליכם בשעות הנוחות לכם עם הצעה ביטוחית מתאימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Go to Top